AKŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI
 
 
Abdurrahman ÇARDAKOĞLU
AK PARTİ AKŞEHİR
İLÇE BAŞKANI
 
 
AK Bülten KONYA
   
 
  AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ ADAYLARI KESİN LİSTELERİ BUGÜN TESLİM EDİLDİ 17.02.2014
 
Bu Haberi Paylaş
Arkadaşına Gönder
Haberi Yazdır
 

30 Mart Seçimleri’nde Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis Üyelikleri için belirlenen kesin ve sıralı aday listeleri, bugün İl ve İlçe Seçim Kurulları’na teslim edildi.

Sorgun; “Asla birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız”

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, tüm adaylara başarılar diledi. Sorgun, açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi; “Belediye Başkan Adaylarımızın belirlenmesi çalışmalarında olduğu gibi Belediye Meclisi Adaylarımızın belirlenmesi için de İl Teşkilatımızda oluşturduğumuz komisyonlar, İl Başkanı olarak ben, Milletvekillerimiz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız, ilçe belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, ilçe koordinatörlerimizle her ilçeyi tek tek görüşerek adaylarımızı belirledik. ­İl Koordinatörümüz ve AK Parti Burdur Milletvekilimiz Sayın Bayram Özçelik de iki gündür Konya’da. Kendisi de bugün çalışmalarımıza katıldı ve listelerimiz kesinleştikten sonra İl Yürütme Kurulumuz listeleri imzaladı. Bu çalışmaların ardından ortaya çıkan Belediye Meclis Üyesi Aday kesin listelerimiz, bugün İlçe Başkanlarımız ile İlçe Koordinatörü İl Yönetim Kurulu Üyelerimize teslim edildi ve söz konusu listeler, İlçe Seçim Kurulları’na teslim edildi. Ben, bütün adaylarımıza başarılar diliyorum.”

Sorgun; “Tüm dava arkadaşlarımızla sahadayız”

27 Ocak’tan bu yana gece gündüz sahada olduklarını dile getiren AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, Belediye Meclis Üyesi Adayı olamayan dava arkadaşlarıyla da birlikte 30 Mart’a kadar çalışacaklarını söyledi. Ahmet Sorgun; “Teşkilat olarak belediye başkan adaylarımızın tespitinden sonra seçim çalışmalarına başlamıştık. Şu an Seçim Koordinasyon Merkezimizin Konya genelindeki programları ara verilmeden sürdürülüyor. İnşallah önümüzdeki zaman diliminde de Belediye Meclis Üyesi Adaylarımızla birlikte hem listede bulunan hem listeye giremediği halde her daim bizimle olan tüm dava arkadaşlarımızla bu güzel yarışı, birlik beraberlik ve bütünlülüğümüzü bozmadan sürdüreceğiz. İnşallah 30 Mart’ta da tüm belediyeleri almış olarak belediye meclis üyelerimizle bu güzel şehre hizmet etme mutluluğunu yaşayacağız” şeklinde konuştu.

 

 
 
AK PARTİ
AKŞEHİR İLÇE BAŞKANLIĞI
Kadın Kolları Gençlik Kolları AKIM Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Engelliler Koordinasyon Merkezi AkParti Siyaset Akademisi Kütüphane
ANA SAYFA     KURUMSAL     AKKADRO     AK SİTELER     İLETİŞİM
E-Bülten Üyeliği  
 
  Akşehir İlçe Başkanlığı: Selçuk Mahallesi 24 Ağustos Bulvarı. Ferit Efendi İş Hanı Kat 1 // 0332 812 92 94 // [email protected]
Adalet ve Kalkınma Partisi - Konya İl Başkanlığı // © Copyright 2012 - Tüm hakları saklıdır.